Częste bóle głowy i torbiel przegrody przezroczystej

Witam serdecznie .Mam częste bóle głowy,które występują bez różnych przyczyn od 12 lat.Stwierdzono migrenę,na ból głowy biorę FRIMIG,który nie zawsze pomaga. Miesiąc temu wykonałam badanie TK w którym wykazało wrodzoną torbiel przegrody przezroczystej do 6 mm. Co powinnam robić (brać leki,dieta)aby bólu unikać. Dziękuję .

Trzeba omówić z lekarzem prowadzącym modyfikacje leczenia w napadzie migreny informując oo braku poprawy przy zastosowanym dotychczas leczeniu.

Pozdrawiam ciepło