Czeste bóle głowy u 38-latki

dzien dobry, mam problerm z glowa, poniewaz bardzo czesto mnie boli, nie pomagaja nawet tabletki na bol. Mam 38 lat. Ale ostatnio bolala mnie glowa przez cala noc, i to tak strasznie mocno, ze mialam ochote umrzec, prosze o pomoc, jakie sa powody mojego bolu ?
38 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji określić konkretną przyczynę dolegliwości bólowych. Przyczyn może być bardzo wiele, począwszy od nadciśnienia tętniczego, migreny, schorzeń centralnego układu nerwowego, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego, chorób zatok i wiele innych. W celu przeprowadzenia właściwej diagnostyki proszę skonsultować się ze specjalistą neurologiem. Szczegółowo zebrany wywiad oraz badanie neurologiczne najprawdopodobniej pozwoli określić przyczynę Pani dolegliwości bólowych oraz wdrożyć właściwe leczenie.