Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste budzenie się w nocy 10 miesięcznego dziecka: Co robić?

Witam. Mam 10 miesięcznego synka, który w nocy bardzo często się budzi. Jest to już meczące, bo przez to człowiek jest wycieńczony. Mam jeszcze dwójkę dzieci i one nie miały problemu ze spaniem, a najmłodszy syn jak uśnie o 20:00 tak budzi się za dwie godziny z płaczem, gdy go przytulę uśnie i za 30 min to samo. W nocy musi zjeść 2 razy mleko, bo tak to się kręci, marudzi. Nie wiem co mam zrobić już mnie męczą te noce. Przez co staje się bardzo nerwowa i wycieńczona. Proszę o pomoc!      

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Jak wiązać chustę?

Umiejętnie zawiązana chusta to świetny sposób na noszenie niemowlaka. Wiele mam ceni sobie to rozwiązanie. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wiązać chustę.

Witam.

Jeśli dziecko jest niespokojne i stan ten trwa dość długo, to najlepszym rozwiązaniem będzie skonsultowanie się z neurologiem dziecięcym. Poza tym dziecku na pewno udziela się nastrój mamy, co sprawia, że sytuacja przypomina tzw. " błędne kolo".

Zachęcam Panią do rozmowy z psychologiem dziecięcym, aby dowiedzieć się jak należy najlepiej reagować na zachowanie dziecka, jak się z nim bawić w ciągu dnia itp.

Pozdrawiam
 

Pedagog w poradni psychologiczno-pedagogicznej w Bydgoszczy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy