Częste budzenie się w nocy 13-miesięcznego dziecka

witam mam 13 miesieczne dziecko, ktore strasznie źle sypia (płacze przez sen , potrafi tak ok 40razy w nocy) z mężem jesteśmy nie wyspani brakuje nam sił,,, syropek typu Sedalia nie pomaga . Czy w tym przypadku moża mu podac hydrokzyzyne??

Milena Lubowicz

Hydroksyzyna jest lekiem dostępnym na receptę, także proszę udać się do pediatry, który dziecko zbada i oceni czy są wskazania do stosowania.
Pozdrawiam