Częste infekcje gardła i biała kropka na migdale

Prosze o pomoc ciagle cos mi dolega tak od 2-3 lat chodze do lekarza, dawniej miałam ostry ból żoładka,potem serce mi co raz waliło,potem okazało sie ze jestem alergiczka na kurz nastepnie miałam bóle po prawej stronie dolu brzucha,od roku albo i wiecej non stop choruje na gardlo, zapalenie, angina albo po prostu pali w gardle,wykryli brodawczaka.Na migdale mam biała kropke a teraz cos nie tak z tarczyca i wlosy wypadaja. Co mi jest? pod jakim katem sie leczyc? mam dośc bo nikt mi niemoze pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wykluczone iż za spadkiem odporności kryje się niedomoga tarczycy. Wskazana jest konsultacja z endokrynologiem.