Częste migreny i ból boku głowy

Mam czeste migreny strasznie mine book glowa as wymiotuje robili badanie eeg I nic nice wyszlo moze tomograf

Piotr Jurczyk

Witam. Migrena to rozpoznanie na podstawie objawów i badania obrazowe dużo tu nie wniosą. Polecam udanie się do neurologa, który zbierze wywiad i zadecyduje, czy rzeczywiście cierpi Pani na migrenowy ból głowy, czy warto poszerzyć diagnostykę. Pozdrawiam.

W przypadku rozpoznanej migreny ( według kryteriów IHS) należy wykonać badanie NMR głowy czasem z badaniem angioMR.O tym decyduje specjalista neurolog.

Pozdrawiam ciepło