Częste napady paniki i ucisk na klatkę piersiową

Mam częste napady paniki i ciągle czuje jakby ktoś siedział mi na klatce piersiowej śpie bardzo mało przez co nie moge jeść i ciągle się zamyślam czy to minie

Zaburzenie lękowe, o którym Pani pisze (tj, lęk paniczny) może mieć swoje różne źródła i wyzwalacze. Odkrycie ich i przeanalizowanie pozwoli na pozbycie się lęku i dyskomfortu. Takie natomiast działania są podejmowane podczas psychoterapii, do której serdecznie namawiam. Szczególnie dobre rezultaty w wypadku paniki przynoszą działania w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam.