Częste objawy grypowe i lekkie wzrosty temperatury

Dzień dobry, Dość często zdarza mi się chorować i mam objawy jak przy grypie (ból głowy, mięśni, dreszcze, fatalne samopoczucie itp.) Temperatura jednak nie wzrasta nigdy na powyżej 37,5. W normalnych warunkach mam podniższoną temperaturę około 36 a czasem nawet niższą. Jednak wszystkie takie objawy mijają średnio po 2 a nawet 1 dniu. Co może mi dolegać? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcjami wirusowymi, o które nie trudno przy obniżonej odporności.