Częste oddawanie moczu a wynik testu ciążowego

Witam. Mój cykl trwa zazwyczaj 37 dni. Lecz ostatnio dwa razy pod rząd przestawiał mi się na 31 dni. Mniej więcej dwa/trzy tygodnie temu dostałam jednodniowego plamienia (brązowego) . Do dzisiaj nie mam okresu,spóźnia mi się już tydzień. Wykonałam dwa testy ciążowe-negatywne (jeden chyba zbyt wcześnie,tydzień po stosunku) drugi kilka dni temu. Często oddaje mocz,ale to zdarzało mi się zawsze. Boję się,że jestem w ciąży. Co mam robic?

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam