Częste oddawanie moczu po masturbacji

Witam jestem chłopakiem mam 14 lat mam problem z częstym oddawaniem moczu, po masturbacji. Czy jak przestanę się masturbować to mi przejdzie i jakie są tego powody. Proszę o szybką odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 14 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Prawdopodobnie często oddawanie moczu nie jest związane z masturbacją. Warto wykonać badanie ogólne moczu by sprawdzić czy nie ma cech zapalenia, infekcji. Jeżeli nie może prawdopodobnie dochodzić np. do przejściowych zaburzeń czynnościowych zwieracza cewki moczowej. Proponuję zaprzestać na kilka/kilkanaście dni masturbacji, aby ocenić czy dolegliwości powrócą. Domyślam się, że dolegliwości nie występowały od rozpoczęcia masturbacji w związku z tym mogą być przejściowe. Trudno w tej chwili powiedzieć coś więcej. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w przyszłości to warto rozważyć konsultację urologiczną. Pozdrawiam serdecznie!

0

Witam, nie ma zależności pomiędzy aktem masturbacji a częstością oddawania moczu. Jeśli chodzi o masturbacje to nie widzę problemu, natomiast z problemem częstości oddawania moczu należy zgłosić się do urologa dziecięcego.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty