Częste oddawanie moczu po stosunku w 21 dniu po porodzie

witam, jestem 21 dni po porodzie...wczoraj niestety odbylam stosunek z mezem ,przerywany bez zabezpieczenia a dzis ...ciagle chodze do wc i przy oddawaniu moczu boli mnie podbrzusze...czy ja dostalam jakiejs infekcji? bardzo prosze o pomoc:(

Milena Lubowicz

Nie można wykluczyć infekcji. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do ginekologa, być może zleci on antybiotyk.
Pozdrawiam