Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste oddawanie moczu u 19-latka

Witam zbyt często oddaje mocz. Szczególnie uciazliwe jest to w pracy i w sytuacjach gdy nie mam możliwości skorzystania z toalety. Zdarza mi się czasami budzić w nocy z powodu parcia na pęcherz i oddawać małe ilości moczu. Są jakieś lekarstwa żeby pozbyć się problemu? (Wizytę u urolaga mam dopiero na maj )
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Prosze pana trudno cos panu proponowac nie badajac pana i nie znjac ewtualych badan np moczu usg cz tez uroflometrii,wiekszosc lekow jest na recepte.Moze pan miec tzw pecherz nadreaktynwy Jezeli nie mapan infekcji moze pan sprobowac preparat Femurin 2x1 tab (jest bez recepty)

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy