Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste parcie na pęcherz

Witam, mam 19 lat, od kilku lat mam częste parcie przy małej ilości moczu. Po wytrysku przez 2 dni mam jeszcze bardziej zwiększone parcie, tak mocne, że czuję, że po opróżnieniu pęcherza przez 4 sekundy, już nic nie leci, a czuję, że gdyby jeszcze było, to by na pewno leciało- takie parcie bez moczu. Po 4 sekundach mija. Zazwyczaj po oddaniu moczu przez kilka sekund muszę czekać, bo skapuje jeszcze. Zazwyczaj strumień jest słaby. Podstawowe badania są ok. Co może mi dolegać? Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wiesław Mahaczek Urolog
71 poziom zaufania

witaj
może to byc stan zapalny gruczołu krokowego, lub zespół imitujący stan zapalny, koniecznie udaj się do urologa
pozdrawiam

0

Witam, ponieważ objawy sugerujące zapalenie dróg moczowych i/lub nasiennych utrzymują się już dość długo i nie widać poprawy celowa wydaje się wizyta u specjalisty (urologa). Tzw. badania podstawowe mogą być niewystarczające do postawienia rozpoznania i właściwego leczenia. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy