Częste pojawianie się czerwonych siniaków u 5-latki

moja corka 5 lat ma czesto pojawiajace sie siniaki czerwone w ksztalcie kuleczek.pojawjaja sie bez przyczyny na lydkach dziecka do kolad.mam tez wrazenie jakby jej cos strzelalo w nozkach.wszystko to jest od stopy do kolan.jakie moga byc przyczyny

Milena Lubowicz

Proszę udać się do pediatry, gdyż myślę, że w takim przypadku warto wykonać morfologię. Może to być związane z zaburzeniami m.in. płytek krwi.
Pozdrawiam