Częste przeziębienia i brak gorączki

Kobieta 34 lata: Witam jestem po infekcji wirusowej (przeziębienie) - jestem strasznie osłabiona, oblewają mnie poty, szybko się męczę, miewam przyspieszone bicie serca siedząc, kilka razy dziennie mam wrażenie że zaraz zemdleję, odczuwam jakby mrowienie skóry twarzy, rąk. Jest to kolejna infekcja przebiegająca u mnie zupełnie bez podwyższonej temperatury (od 36,2 do 36,6). Staram się odżywiać zdrowo, uprawiać sport a mimo to zapadam na infekcje częściej niż moi rówieśnicy. Co się dzieje?

Milena Lubowicz

Być może występują u Pani zaburzenia odporności, ale żeby to stwierdzić potrzebny jest dokładny wywiad odnośnie Pani zachorowań. Dlatego też proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zadecyduje czy konieczne są badania dodatkowe.
Pozdrawiam