Częste przeziębienia, katar, kaszel, ból ucha i osłabienie

Witam. Odkąd urodził się mój 2 syn bardzo często choruję. Przeważnie jest to przeziębienie, katar, ból ucha,oraz kaszel. Kiedy wyleczę trzy pierwsze objawy zostaje tylko kaszel,który jest bardzo męczący przez co staję się bardzo osłabiona,bolą mnie oczy. Mam wrażenie iż mam wysoką temperaturę, ale kiedy biorę do ręki termometr moja temperatura ciała jest prawidłowa. U lekarza dostanę antybiotyk, lekarstwa po którym to ustaje lecz za miesiąc wszystko się powtarza... Proszę o pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli takie dolegliwości powtarzają się często w ciągu roku jest to wskazanie do diagnostyki w kierunku diagnostyki zaburzeń odporności. Proponuję w pierwszej kolejności wykonać badanie morfologiczne krwi z rozmazem ręcznym.