Częste, punktowe bóle głowy

Dzień dobry, mam 20 lat i ostatnio mam dość dziwny problem. Mianowicie miewam częste, lecz dość krótkie bóle głowy, punktowe, w różnych miejscach głowy. Ból chwyta niespodziewanie ale nie jest bardzo silny, zazwyczaj znika po kilku sekundach, a jego pojawieniu nie towarzyszą żadne inne objawy. Co to może być? Z góry dziekuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.