Częste rozwolnienie z rana u dziecka

MOJA CORECZKA BARDZO CZESTO MA ROZWOLNIENIE TYLKO Z RANA I OSTATNIO CO DRUGI DZIEN JEST TO SAMO I PRZECHODZI CZY TO JEST WIRUS,??CZY MAM SIE TYM MARTWIC???CORECZKA W STYCZNIU BEDZIE MIALA 2 LATKA CHCIALABYM WZMOCNIC JEJ ODPORNOSC PODAJE TRAN ALE CZY TO WYSTARCZY?

Milena Lubowicz

Jeżeli chodzi o stolce, to nie podaje Pani koloru, czy są jakieś domieszki, czy stolec jest papkowaty czy wodnisty, także ciężko mi ocenić na ile to niepokojące. Może to tylko kwestia diety? Gdyby się problem utrzymywał proszę o kontakt z pediatrą. Jeżeli zaś chodzi o kwestie wzmocnienia odporności to proponuję zdrową dietę, dużo czasu na świeżym powietrzu i do rozważenia szczepienia dodatkowe.
Pozdrawiam