Częste ulewanie u 5-miesięcznego dziecka

Witam. Mam 5-cio miesięcznego synka któremu bardzo często się ulewa. Czasem nie je przez 6-7 godzin a ciągle mu się odbija. właśnie zabkuje i ostatnio nie chce jeść. Jest ba rdzo ruchliwym dzieckiem, jak leży to ciągle kopie nóżkami i rusza raczkami. Ile razy dziennie powinien jeść mleko? Nie zje więcej na raz niż 150ml mleka. je także kaszke,zupki i desery.

Milena Lubowicz

Najlepszym wyznacznikiem do oceny czy należy się niepokoić ulewaniem dziecka jest fakt czy prawidłowo przybiera na masie ciała. Myślę, że dziecko w tym wieku powinno wypić przynajmniej 4 takie butelki mleka.
Pozdrawiam