Częste wodniste biegunki po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam. Jestem 4 miesiące po usunięciu pęcherzyka żółciowego i od tego czasu mam częste wodniste biegunki oraz chwilowe trwające 5 minut silne bóle brzucha.Robiłem już kilka razy badania krwi oraz moczu i prawie zawsze mam podniesiony poziom bilirubiny 33 oraz amylazy w moczu 550 gdzie amylaza w krwi jest w normi i wynosi 53. Martwi mnie też mój poziom kreatyniny który wynosił około 75 a w ostatnim badaniu wynosi tylko 53 gdzie norma jest 71.

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć kamicę przewodową i związane z nią zapalenie trzustki.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub gastroenterologa .
Pozdrawian