Częste wymioty jako wynik wirusowego zapalenia mózgu

witam jestem po wirusowym zapaleniu mó zgu i mam uznaną chorobe zawodwą zarazłam sie od pacjenta w 2001 roku po długim leczeniu wróciłam jenak do pracy 2 lata temu miłam 2 wylewy oraz już 2 razy miałam półpasiec do tego stwierdzno u mnie chorobę hasimoto tachykardie nadciśnienie mam niedowład praej i lewj strony zle widze silne bóle głowy dyskopatie szyjną i ledżwiową często wymiotuję czy to jest wynikiem wirusowego zapalenia mózgu iczy mogę sarać się o rente z tytułu choroby zawodowej dziękuj

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani jaki wirus był przyczyną zapalenia oraz dokładnie kiedy i jak często Pani wymiotuje więc trudno odnieść się jakie mogą być tego konsekwencje. Jeżeli chodzi o stwierdzenie choroby zawodowej to najczęściej przy ośrodkach medycyny pracy działa Poradnia Chorób Zawodowych i tam proszę się kierować, żeby stwierdzić czy Pani choroba się kwalifikuje.
Pozdrawiam