Częste zachorowania na zapalenie oskrzeli u 6-miesięcznego dziecka

Mam synka kutry ma 6mc i często choruje na zapalenie oskrzeli i pluc kaczy się to pobytem w szpitalu jak tej chorobie zapobiec

Warto udać się z dzieckiem do Poradni Zaburzeń Odporności,która zajmuje się tego

typu problemami u dzieci i tam specjaliści przeprowadza diagnozę ( mi.innymi

oznaczenie poziomu frakcji immunoglobulin) i pokierują dalszymi losami dziecka.

Ciepło pozdrawiam