Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częste zapalenia pęcherza moczowego i potrzeba częstego oddawania moczu

Witam! miewam częste zapalenia pęcherza moczowego (objawy pojawiają się po 3 dniach od stosunku choć nie zawsze). Po wyleczeniu infekcji zdarzało mi się odczuwać częstą potrzebę oddania moczu np. w ciągu 5 h być 5 razy co godzina w toalecie oddając spore ilości moczu, bez objawów bólowych, a następnie wszystko samoistnie ustęowało. Czy może to być moczówka prosta?? czy może nadreaktywny pęcherz moczowy? Dodam, że zdarza mi się to dosyć często (2x w tygodniu) i jest uciążliwe..
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Mozna podejzewac ze mani tzw zesplol miesiaca miodowego (infpo seksie ) czyeto pecherz nadreaktyny do dokonca tego niewiem poinna pani udasc sie do urologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy