Częste złamania u 12-latki

witam moja 12 corka zlamala sie poraz 6 w przeciagu nie calego roku czy to jest normalne ? lekarz prowadzacy stwierdzil ze tak mimo iz ja uwazam ze jednak nie prosze o odpowiedz czy mam sie udac do innego specjalisty bo niewiem co robic

Czy dostaje witaminę D3 ? Czy pije mleko? Jeśli nie to może ma słabe kości jak w osteoporozie może ma genetyczny defekt z przyswajaniem wit.D3. Wskazana poradnia metaboliczna no i może neurolog bo dziecko może mieć zaburzoną koordynację skoro ciągle się wywraca.trzeba podawać wit.D3 (vigantol ) żadną inną bo nie działają.latem trochę się opalać ale bez filtra.