Częste zmiany nastroju i płaczliwość

Mam czeste zmiany nastrojów, bardzo często płacze właściwie z byle powodu. Czy można zmniejszyć wrażliwość człowieka i jego skłonności do częstego płaczu?

Dzień dobry,

Najpierw powinna Pani się udać do lekarza psychiatry celem diagnozy Pani dolegliwości, a następnie będzie możliwe zastosowanie odpowiedniego leczenia . Pomoc może Pani uzyskać, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego w ramach NFZ.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza