Częsty ból głowy u 29-latki

Witam, kilka dobrych lat temu zostałam uderzona wiosłem w głowę, ze względu na okrutny ból utrymujący się dłuższy czas miałam robione badania , które nic poważnego nie wykazały , jednak przy każdej zmianie ciśnienia, pogody boli mnie tylko to miejsce, a od pewnego czasu boli mnie to miejsce co dzień, bólem takim uderzeniowym, który trzyma kilka sekund dość mocno, aż ciężko na oczy patrzyć i za chwile odpuszcza i tak średnio co 2-3 minuty. Cy powinnam zacząć się martwić i zgłosić do lekarza?

Brak związku opisywanych objawów z przebytym przed laty urazem.Ale sprawę dolegliwości trzeba wyjaśnić i udać się do neurologa.
Pozdrawiam ciepło