Częsty katar u rocznej córki

Witam. Moja roczna corka w zasadzie od urodzenia ma problem z nosem. Czeste katary. Obecnie ma zatkany nos jednak nie kicha nie cieknie jej z nosa. Brak teź jakiejkolwiek wydzieliny z nosa podczas odsysania nosefrida. Tydzien temu brala dikortinef do nosa i pomoglo. Tydzien bylo ok a teraz znowu zatkany nos.wizyta u laryngologa nic nie wyjasnila. Wymaz z nosa i gardla tez nic nie wykazal. Czy sa jakies badania ktore powinnam zrobic.? Co moge zastosowac zeby mogla corka oddychac bez problemow.

Milena Lubowicz

Jeżeli laryngologicznie nie ma żadnego problemu, to sugerowałabym wizytę u alergologa.
Pozdrawiam