Czkawka u dziecka w 36 tygodniu ciąży

Witam. Jestem właśnie w 36 tygodniu ciąży. Wydaje mi się że mój maluch ma 2-3 razy dziennie czkawkę. Odczuwam "pulsujące" ruchy w tym samym miejscu na brzuch w takich samych odstępach czasu. Trwa to zazwyczaj kilka minut. Czy jest to powód do niepokoju?? Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Absolutnie jest to norma, często maluchy mają czkawkę w tych ostatnich tygodniach ciąży. Nie ma na to rady, pozostaje się cieszyć tym uczuciem:)
Pozdrawiam