Czopowaty śluz z pochwy

Staramy się o dziecko.Obserwuję się od ponad roku. Od domniemanej owulacji mam ból i napięcie w podbrzuszu oraz wzdęcia. Temperatura po skoku od 10 dni w pochwie 37,00. a od 3 dni mam stan podgorączkowy 37,4 (pod pachą). Od dwóch dni odczuwam lekkie swędzenie pochwy. Śluz nie jest typowy dla grzybic (wiem z doświadczenia, przynajmniej tak mi się wydaje). Jest taki jakby "paskowaty", a nie grutkowaty, biały i pojawia się w takich czopkach. Moje pytanie: czy to może być grzybica? Czy mogła się rozwijać aż tak długo - od owulacji? Pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Myślę, że powinna Pani udać się do ginekologa. Najprawdopodobniejsza wydaje się grzybica. Podwyższenie temperatury może wynikać np. z przeziębienia, ale niewykluczone, że jest związane z poważniejszą infekcją w drogach rodnych.

Pozdrawiam serdecznie!