Czu faktycznie muszę robić usg kolejny raz?

Mam zrobione dwa razy usg i powiedziano mi że muszę zrobić trzecie bo nie ma pewności że to ciąża. Dodam że trzy razy test wyszedł pozytywny. Nie rozumiem co jest grane. Mam szukać innego specjalisty?

proszę stosować się do zaleceń lekarza, jeśli nie ufa Pani aktualnemu to jak najbardziej może się Pani udać do innego specjalisty