Czuję się głupio przed ludźmi w pracy

Witam, czuję sie po prostu głupi w porównaniu z osobami z którymi pracuję, rozmawiają bez żadnej spiny. chodzi o pracy przy maszynach CNC, wczoraj kolega musiał robic wszystko sam a to na jednej maszynie, a to na drugiej a ja nic stałem jak kołek a jak chciałbym się coś nauczyć to czuję ogromny stres, ciągle mi sie wszystko myli, nie mogę zapamiętać, lub boję się, że coś źle zrobię, wogułe jak oglądam film nieraz nie wiem o co w nim chodzi proszę o wasze porady i sugestie dziękuję

Szanowny Panie, proponuję udać się do psychoterapeuty. Życzę powodzenia i pozdrawiam.