Czy 11-miesięczne dziecko ma objawy autyzmu?

Witam, jestem mama 11 miesięcznego chłopca, bardzo się boje o jego zdrowie i o to czy nie ma on autyzmu, chłopiec raczej pogodny, reaguje na imię i uśmiecha się jednak jego kontakt wzrokowy z innymi ludźmi jest rzadki, bardzo szybko skupia wzrok na czymś innym, syn bardzo fascynuje się kołami, ciagle się nimi bawi i kręci je , dodatkowo syn nie powtarza np brawo, papa, miał moment ze nauczyliśmy go brawo jednak robił to tyljo w krzesełku do karmienia gdy dostał jedzenie, syn nie wskazuje przedmiotów ale wodzi wzrokiem gdy coś pokazuje, czy mogę podejrzewać autyzm ?

Witam,

to miłe, że jak każda mama martwi się o swoją pociechę ale najlepszym wyjściem będzie wizyta stacjonarna z lekarzem prowadzącym Pani syna to znaczy lekarz pediatra który jest tym odpowiednim lekarzem który zbada syna i oceni czy Pani podejrzenia są słuszne czy nie.

Pozdrawiam