Czy 2 miesięczne dziecko powinno już reagować?

Czy 2 miesięczne dziecko powinno już reagować tzn poznawać matkę ponieważ mały cały czas tak jakby przewija oczami i jak się do niego mówi to wie ze mówi do niego mama ale tak jakby nie widział twarzy i nie widzi wzrokiem za nia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry aby ten mógł bezpośrednio ocenić stan dziecka.