Czy 30 minut wystarczy?

Witam. Słyszałam, że tkanka tłuszczowa spala się dopiero po 30 minutach ćwiczeń. Jeśli chodzi o pływanie, to także nie można robić żadnych przerw. A tak w ogóle, to jakie partie ciała szczególnie modeluje pływanie i jakim stylem najlepiej pływać? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam,
30 minut ćwiczeń to minimum. Najlepsze będą treningi o umiarkowanej intensywności.
Pływanie mobilizuje do pracy praktycznie wszystkie partie mięśniowe.
Można robić sobie krótkie przerwy, najważniejsze to się nie "przećwiczyć".
Najlepiej jest pływać systematycznie, nie jest ważny styl - każdy ruch przyczynia się do spalania kcal.
Pozdrawiam