Czy alkohol w ciąży bardzo szkodzi?

Witam mam problem. Otoz jestem w 16 tyg ciąży, okres był normalnie. Jestem przerażona bo w 8 tyg ciąży piłam dwa drinki, w 14 4 lampki szampana i 15 drinka słabego jednego. Papierosy popalalam. Na usg doktor powiedział że wszystko ok, wady wrodzone wykluczone. Proszę mi powiedzieć czy takie wypady uszkodziły dziecko? Wiem że nie ma bezpiecznej dawki alkoholu w ciąży, ale nie na taką odpowiedź oczekuje. Dziękuję za odp pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani jeżeli lekarz wykluczył wady to nie widzę powodu do niepokoju, aczkolwiek picie alkoholu i palenie tytoniu w ciąży jest bardzo nieodpowiedzialne