Czy antybiotyk na boreliozę pomoże?

Witam. Wątek podobny jak kobieta 35lat ale także chce usłyszeć Państwa opinie. W lipcu 2017 po ugryzieniu kleszcza miałem rumień wędrujący i objawy wskazujące na boreliozę. Od razu, czyli 2 tygodnie po usunięciu kleszcza miałam antybiotykoterapię przez 3 tyg Unidox 2x100mg. W sierpniu 2017 potwierdzenie wykonalem test Elisa i wyniki: IgG 5,0 AU/ml (uj<10) oraz IgM >190 (uj<18,wątp18-22,dod>=22). Lekarz prowadAcy i zakaznika powiedzieli że to wystarczy i mnie splawili do domu:(. W styczniu zacząłem zle sie czuc . Zrobiłem testy znowu wyniki: IgG 5 AU/ml (ujemny) oraz IgM >129 AU/ml (dod>=22). Byłem.u wielu internautów i zakaznika prywatnie..Każdy że nic mi nie jest.a ja źle się czuje. Znalazłem neurologia który zajmuje się Borelioza i zacząłem brać znowu antybiotyk Biotrakson 2g dziennie minimum przez 6tyg czy to mi pomoże.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli dokończy pan leczenie Biotraksonem krętków borelii nie powinno już być w pana organizmie i najprawdopodobniej odczuje pan poprawę kliniczną. Czasem część dolegliwości może jeszcze utrzymywać się mimo prawidłowego leczenia, a podwyższone miano przeciwciał może utrzymywać się nawet latami (i nie świadczy to o chorobie). Sugeruję pozostawać pod stałą opieką swojego lekarza prowadzącego, który odpowiednia pokieruje pana terapią.