Czy antykoncepcja leczy trądzik?

Witam, Mam parę pytań o antykoncepcji … 1) Czy antykoncepcja leczy trądzik tez? 2) Ile to kosztuje ? 3) Czy jak się idzie do ginekologa prywatnie to trzeba płacić za wizytę za każdym razem jak się chce antykoncepcje ?

Szanowna Pani, tak za każdym razem, gdy udaje się Pani prywatnie do ginekologa należy uiścić opłatę. Antykoncepcja hormonalna może wpływać pozytywnie na cerę, ceny są różne, w zależności od produktu. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski