Czy aparat stały pozwala na skorygowanie takiej wady?

Witam, chciałabym wyprostować zęby. Nie mam wielkiej wady, głównie martwią mnie górne jedynki, które zamiast być wysunięte lekko do przodu są przechylone do wewnątrz. Czy aparat stały pozwala na skorygowanie takiej wady? I co sądzić o aparatach ruchomych dla dorosłych (w jednej klinice lekarz zaproponował mi owy aparat)

Dzień dobry,
stałe aparaty ortodontyczne pozwalają na skorygowanie większości wad zgryzu, w tym także zębów przechylonych. Jeśli wada jest niewielka, alternatywą dla aparatów stałych są przezroczyste nakładki ortodontyczne. Noszone są one przez pacjentów przez cały dzień i noc, zdejmuje się je jedynie podczas jedzenia i mycia zębów. Ich zaletą jest to, że są praktycznie niewidoczne, nie drażnią warg i policzków, ułatwiają czyszczenie zębów w porównaniu z aparatami stałymi. O tym, jaką metodę wybrać, zadecyduje lekarz po wykonaniu zdjęć RTG i modeli diagnostycznych.