Czy ataki padaczki mogą być spowodowane zmęczeniem?

Witam moj chlopal ma 28 lat 2 lata temu podczas snu mial swoj pierwszy atak padaczki( byl wtedy bardzo przemeczony i ogolnie przez prace nie jedl) do tego stopnia ze wypadl mu az bark jednakze lekarz na pogotowiu stwierdzil ze pierwsze bylo wypadniecie i potem.wpadl w taki atak z bolu , jednakze po 6 miesiacach mial ponownie atak tez spiiac i ponownie przemeczenie ale wtedy bark mu nie wypadl dostal wtedy jakies leki iekarz stwierdzil ze to padaczka bral leki przez jakies pol roku i przestal i byl spokoj ponad rok az znowu przemeczenie , niejedzenie i koleny atak podczas snu .....czy jest mozliwe ze te ataki ma tylko ze zmecznie. Czy gdyby sie nie przemeczal nie bylo by tego?on niechce isc do lekarza

Szanowna Pani, zmęczenie może być czynnikiem dekompensującym, chłopak powinien stale przyjmować leki