Czy atropina szkodzi w ciąży?

Witam! Nie wiedząc, że jestem w ciąży odbylam badanie okulistyczne z badaniem ciśnienia dna oka oraz z podaniem kropli na rozszerzenie źrenice. Był to wtedy ok.3tc. Czy mogło to zaszkodzić mojemu dziecku? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani, atropina nie powinna mieć żadnego wpływu na rozwój zarodka, tym bardziej podana dospojówkowo