Czy badania bHCG mogłam zrobić zbyt wcześnie?

Mam 27lat, cykle co 26_27dni. Od 8dc do 15dc wspolzylam. 17dc zrobilam przy okazji bete wynik<0,100;(czy zrobilam ja za wczesnie czy ciazy nie ma. Dodam ze staramy sie prawie rok .

Lek. Paweł Szadkowski

Zrobiła Pani test za wcześnie. Owulacja powinna być około 12-13 dnia, więc minęło za mało czasu. Wynik jest wiarygodny po około 7 dniach od stosunku, najlepiej po 10.