Czy bardzo zmaleją mi piersi?

Witam. Mam 18 lat, mam 157 cm wzrostu i ważę 44 kg, wiem że mam lekką niedowagę, mimo to nie zmienię zdania i i tak chcę schudnąć. Bardzo mi na tym zależy. Czy jeżeli zacznę chudnąć to bardzo zmaleją mi piersi? Noszę rozmiar C/70. Proszę o poradę.. Bo jednak wolałabym zachować swój rozmiar.
18 LAT ponad rok temu

Witam.

Nie pochwałam Pani planów i odradzam odchudzanie.
Co do piersi, to w dużej mierze są one zbudowane z tkanki tłuszczowej, bardzo więc możliwe, iż stosowana dieta wpłynie na ich rozmiar.
Nie jestem w stanie okreslić jak bardzo, gdyż jest to sprawa bardzo indywidualna.
Pozdrawiam