Czy będąc w ciąży mogę mieć kontakt z mężem po scyntygrafii nerek?

Witam, mój mąż miał robiona scyntygrafia nerek ,promieniowanie nuklearne i moje pytanie jest czy ja będąc w 7 miesiącu ciąży mogę mieć z nim kontakt oczywiście nie chodzi mi o wspólne spanie przytula nie tylko taki nie bezpośredni kontakt jak wspólne przebywanie razem w pokoju na odległość 2, 3 m ? Wspolna jazda samochodem ,? Od badania minęło juz 6 godzin

Szanowna Pani, nie sądzę, należy dokładnie dowiedzieć się w zakładzie medycyny nuklearnej jakie są dalsze zalecenia