Czy będąc w ciąży mogę się czymś zarazić od myszy?

Witam mam problem 4 dni temu wzielam do ust gume do zucia ktora lezala w samochodzie zorientowalam sie ze jest bez smaku wyplulam i polecialam wyplukac usta obejrzalam opakowanie i dopiero zobaczylam ze dobrala sie do niego mysz. Dodam ze jestem w 26 tygodniu ciazy i nie wiem co o tym myslec czy moglabym sie czyms zarazic. Pomocy

Szanowna Pani ciężko cokolwiek stwierdzić, ale nie sądzę aby miało coś Pani grozić