Czy będę mieć znieczulenie miejscowe czy narkozę przy operacji nosa?

Witam mam pytanie mam złamana dość dawno temu kość nosową będę miał operację na nos w tym miesiącu czy będę usypiany czy tylko znieczulenie miejscowe raczej będzie to operacja ponieważ oddycham tylko jedna stroną nosa

Lek. Paweł Szadkowski

Zazwyczaj operacje w obrębie nosa są przeprowadzane w znieczuleniu ogólnym, ale o szczegóły musi pan zapytać swojego lekarza prowadzącego, ponieważ zależy to od rodzaju zabiegu i możliwości znieczulenia.