Czy Bellergot osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy Bellergot może zaburzać działanie tabletek antykoncepcyjnych (Mercilon). A jeśli wolno je brać przy antykoncepcji to w jakich odstępach czasowych? I czy tabletki ziołowe Labofarmu i Kalms również wpływa na działanie antykoncepcji? I tak samo w jakich odstępach czasowych powinnam je brać? Prosiłabym o szczegółową odpowiedź ginekologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leki te mogą być stosowane równocześnie z antykoncepcją.