Czy beta hcg była zrobiona za wcześnie?

Witam,pytanie moje takie. Ponieważ jestem jakieś 5 dni przed miesiączka(liczę 5 dni , bo ostatnia przyszła w 32 dniu cyklu,a zaznaczę że mam nieregularne. Z mężem nie zabezpieczamy się,staramy się o drugie dziecko,i przez ostatnie 4 dni mam tak jakby płodny sluz zabarwiony krwią,to nie jest plamienie bo nawet wkładka nie jest potrzebna,tylko przy podcieraniu i to bardzo niewiele tego a jestem w 28 dniu cyklu. Wczoraj robiłam bhcg i wyszła 0. 384 . Nigdy czegoś takiego nie miałam. Czyżby bhcg była zrobiona za wcześnie ?

Lek. Paweł Szadkowski

BetaHCG jest ujemna, ale mogło być za wcześnie. Jeśli miesiączka się nie pojawiła, może Pani powtórzyć badanie lub wykonać test ciążowy.