Czy beta hcg jest zgodne z wiekiem ciąży?
Witam.
Według Usg powinnam być w 6tyg i 4dniu ciąży od zapłodnienia, a moje b-hcg wynosi 21849.
Czy jest to zgodny wynik z wiekiem ciąży z Usg?
ponad rok temu
Stosowanie leków przeciwdepresyjnych w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania
Witam.
Tak, wynik mieści się w normie (która jest nb. jest bardzo szeroka).
Pozdrawiam serdecznie!