Czy bHCG rośnie prawidłowo?
Witam Moje badanie bhcg 13.08-267,5 U/I 16.08-1165 U/I 20.08-3442 U/I Ostatnia miesiączka 18-20.07.2018 Czy bhcg dobrze rośnie? Czy na usg będzie już widoczny zarodek i serduszko?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
BetaHCG narasta prawidłowo. Może być jeszcze za wcześnie, aby uwidocznić zarodek.