Czy Biofeedback pomoże na problemy w nauce, zaburzenia pamięci, depresję oraz nerwicę?

Czy Biofeedback mi pomoże na moje problemy? 40 sesji? bardzo wolno się uczę nauka wchodzi mi jak po przysłowiowym gruzie, psycholog kiedyś stwierdził,że mam duże trudności w nauce i to niestety prawda, w dodatku depresja,nerwica,zaburzenia pamięci i koncentracji, czy Biofeedback jest odpowiedni na takie dolegliwości? czytałem i ludzie są zadowoleni, badania to potwierdzają.

Biofeedback może być pomocny zarówno w przypadku problemów z pamięcią i koncentracją jak również depresją oraz lękiem. Bardzo dobre efekty przynosi połączenie tej metody z terapią poznawczo-behawioralną.

Pozdrawiam!